naroznik z regulowanymi oparciami wykonany z czarnej skory naturalnej tc meble dobrodzien cleo 1200x799 1

Wypoczynek do nowoczesnego wnętrza? Wysokie nogi idealnie się sprawdzą!

https://www.tcmeble.pl/produkty/cleo-2/

Narożnik to serce domu, to mebel, na którym spędzamy najwięcej czasu. Nie bez powodu zwany wypoczynkiem: relaksujemy się na nim, odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Dlatego jego wybór musi być przemyślany, musi łączyć piękno z funkcjonalnością.

W obecnych czasach odchodzi się już od klasycznego ogrzewania domów przy pomocy kaloryferów, zastępując je ogrzewaniem podłogowym. Ważne dla tego rodzaju ogrzewania jest to aby nie zasłaniać zbyt dużej części podłogi. Idealnym rozwiązaniem są zestawy wypoczynkowe na wysokich nogach, które dają możliwość cyrkulacji powietrza pod meblem. Umożliwiają również swobodne sprzątanie pod nim zarówno robotem sprzątającym lub klasycznym mopem. Metalowe nogi są bardzo solidne i odporne, nie ma więc obawy, że podczas mycia na mokro uszkodzą się. Taki rodzaj nóg dodaje lekkości i elegancji nawet sporej bryle mebla, co sprawia, że prezentuje się zgrabnie w nowoczesnym salonie.

SKÓRZANY ZESTAW NA CZARNYCH PŁOZACH

https://www.tcmeble.pl/produkty/bruno_02/

Elegancja jest ponadczasowa i nie przeminie wraz z modą. Dzięki wysokim nóżkom w narożniku przestrzeń staje się optycznie większa i bardziej przestronna. Idealnie sprawdza się to w małych mieszkaniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota.

aurora

Posiadacze dzieci dobrze wiedzą, że pod kanapą można znaleźć wszystko dlatego kolejnym plusem wysokich nóg jest łatwy dostęp pod kanapę w celu wyjęcia „zagubionych skarbów”.

Łącząc metalowe nogi z wysokiej klasy plamoodporną tkaniną AquaClean lub grubą włoską skórą mamy solidny mebel, który zawita w naszym salonie na długie lata. Będzie jego wizytówką i miejscem spotkań z przyjaciółmi.

_DSC5906

https://www.tcmeble.pl/produkty/narozniki/aurora_02/