TC MEBLE DOBRODZIEŃ

Home Concepts

Nową, bardzo bogatą we wzory i kolory kolekcję tkanin meblowych HOME CONCEPTS wprowadziła na polski rynek firma Artex. Kolekcja powstała zgodnie z najnowszą technologią Efficiency (zobacz film) i jest produktem hiszpańskiej firmy Crevin. Znajdziemy w niej 7 tkanin: ADN, DUO, KRAC, NOVA, PRISMA, SUBLIM oraz VIBRANT, wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
Efficiency to zarejestrowana, charakteryzująca się najwyższą jakością marka handlowa. Jest ona dla klientów gwarancją trwałości i piękna wyrobu. Tkaniny Efficiency to produkty w 100% przyjazne dla ludzi, szczególnie docenią je osoby szanujące środowisko naturalne, jak i środowisko domów i wnętrz. Produkty te łączą w sobie trzy najważniejsze, decydujące o jakości tego typu produktów cechy: łatwość czyszczenia, trwałość i ekologiczność.

ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA

Plamy z kawy, tłuszczu, czekolady lub soku można bez problemu usunąć za pomocą czystej ściereczki z niewielką ilością wody i mydła. Wszystkie tkaniny Efficiency można ponadto prać w pralce, nie martwiąc się, że materiał wstąpi się lub straci kolor.

TRWAŁOŚĆ

Zastosowane materiały w tkaninach są niezwykle odporne na skutki zużycia takie jak mechacenie, utrata koloru, gniecenie, co daje pewność, że meble długo zachowają swoją wartość estetyczną i pozostaną w idealnym stanie przez długi czas.

EKOLOGIA

Produkcja Efficiency odbywa się zgodnie z systemem zarządzania środowiskiem ISO 14001 z dużym naciskiem na odpowiedzialne korzystanie z jego zasobów. Niezmiernym atutem tych wyrobów jest to, że są wolne od substancji szkodliwych i zapachowych, przez co są bezpieczne dla zdrowia i życia człowieka.

Kolekcje

artex duo 01

Kolorystyka tkanin Duo


Twój koszyk Zamknij