carabu dla wymagajacych

Carabu dla wymagających

Nasza firma oferuje szeroką gamę rodzajów tkanin, skór oraz ich bogatą kolorystykę. Jeśli są Państwo zwolennikami materiału, to gorąco polecam [produkty_link 10391], który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Carabu jest materiałem flokowanym. Dzięki temu zabiegowi na powierzchni tkaniny otrzymujemy wzorek, który jest imitacją porowatości występującej na skórze naturalnej. Flokowanie jest ogromnym atutem Carabu, ponieważ dodaje końcowemu efektowi elegancji i szyku.

tkaniny aquaclean icon

Przykład narożnika GIOTTO, tapicerowanego tkaniną Carabu:

[image post_id=11391 size=”large”]

Zobacz narożnik GIOTTO: [produkty_link post_id=8775]

 

Zdjęcia przedstawiają powierzchnię Carabu, na której widoczna jest imitacja skóry naturalnej.

Tkanina Carabu jest również najtrwalszym materiałem. Spośród wszystkich rodzajów tkanin, Carabu dominuje pod względem ścieralności materiału, jego liczba cykli wynosi aż 250 tysięcy! Wielu klientów zastaniawia się, co to właściwie oznacza lub błędnie rozumie cykl wypoczynku jako maksymalną liczbę razów użytkowania kanapy. A potem co? Mebel jest przeznaczony do wyrzucenia? Wręcz przeciwnie! Cykle informują o liczebności potarć materiału, aby zauważyć na jego powierzchni pierwsze zmiany w strukturze tkaniny. Chciałabym zburzyć jeszcze jeden mit. Ze względu na wysoką odproność na uszkodzenia Carabu nie jest grubym i sztywnym materiałem. Jest to delikatna tkanina, charakteryzująca się dużą elastycznością i przyjemna w dotyku.

Kolejnym walorem tkaniny Carbu jest posiadanie powłoki Aqua Clean. Rewolucyjna technologia nie pozwala plamie na przedostanie się do wewnątrz struktury tkaniny.

Aqua Clean rozwiązuje problem żmudnego czyszczenia tkaniny i wywabiania zabrudzeń. Teraz sprzątnie stało się innowacyjne. Do usunięcia plamy z wypoczynku, obitego w materiał Carabu, wystarczy ręcznik papierowy, gąbeczka oraz woda niegazowana. W tym miejscu powinna paść drobna uwaga. Muszą Państwo zapamiętać, ażeby skutecznie wyczyścić tkaninę z technologią Aqua Clean, należy użyć wody niegazowanej butelkowanej! Nie powinno się używać wody gazowanej a tym bardziej wody z kranu, która może zawierać zanieczyszczenia lub kamień, które najprawdopodobniej pozostawiłyby niezmywalną pozostałość wywołaną właściwościami wody. Mając wszystkie narzędzia do usuwania plam, podchodzimy do działania. Najpierw powinni Państwo zebrać resztki zabrudzenia. W przypadku substancji ciekłych, np.: kawa, wino, pozostałość zbieramy ręcznikiem papierowym. W przypadku substancji stałych tj. keczup, resztę usuwamy za pomocą łyżeczki. Następnie polewamy plamę wodą i odczekujemy chwilkę. W ostatniej fazie czyścimy zabrudzone miejsce gąbeczką (zawsze bardziej miękką stroną!). Jeśli za pierwszym razem nie zdołamy osiągnąć wymarzonego efektu, powinni Państwo ponowić proces czyszczenia. Technologia Aqua Clean pozwala nam nie tylko na usunięcie każdego rodzaju plam. Dzięki Aqua Clean są Państwo w stanie usunąć plamę, która jest na Waszym wypoczynku już od kilki dni i zdążyła zaschnąć. Polewając zabrudzenie wodą, przywracają je Państwo do życia i usuwają z taką samą łatwością, jak zaplamienia dopiero co powstałe. Nasi najmłodsi stanowią również grupę wymagających klientów, dlatego z posiadania tkaniny bogatej w Aqua Clean powinny być również zadowolone osoby mające dzieci. Od tej pory walka z zabrudzeniami po mazakach, kredkach i brudnych rączkach będzie wielokrotnie łatwiejsza. Decydując się na wypoczynek w tkaninie Carabu, uszczęśliwią Państwo również swoje czworonogi. Dzięki innowacyjnej metodzie tworzenia Carabu, zwierzaki nie będą miały sposobności zaciągnięcia tkaniny, co ułatwi im bezstresowe i sielskie wylegiwanie się na kanapie. Aby moje słowa nie były bez pokrycia, http://www.aquaclean.com/PL_pl/home podaję link do strony, na której mogą Państwo zobaczyć jak działa technologia Aqua Clean. Na koniec warto nadmienić, iż tkanina Carabu może poszczycić się odznaczeniem Made in Green. Otrzymują go wyłącznie produkty, które powstały w sposób ekologiczny dla środowiska naturalnego oraz nie łamiący praw człowieka. W naszym salonie materiał Carabu jest dostępny w kilkudziesięciu kolorach.

Zdjęcie przedstawia kilka wybranych barw. Pełna gama kolorystyczna dostępna jest na naszej stronie internetowej, tcmeble.pl.

8 Comments

  1. Mam kanapę w tym materiale już 2lata jasny beż i jestem mega zadowolona zabrudzenia zchodzą z łatwością i super anty kocia żadnego zaciągnięcia pazurem szczerze polecam 😃

  2. Mam wypoczynek w carabau, kolor 102 już cztery lata – żadnej plamy, żadnego zaciągnięcia ( są małe dzieci, jest kot) a gdy już cos się przydarzy np. czerwone wino;) wszystko czyści się bez najmniejszego problemu.

  3. Mama narożnik z carabu juz ponad 9 lat. Nie znam lepszej tkaniny, wiem co mówię bo przetrwała 3 dzieci, litry wylanego mleka, dlugopisy, kredki a jest w kolorze kremowym. Wszystko bez problemu zeszlo! Szczerze polecam!

  4. Mamy naroznik obity tą tkaniną od ponad 2 lat…uwielbiam go nie tylko za to że rewelacyjnie się go czysci ale też za to ze jest mega delikatny w dotyku 🙂

  5. Po 10 latach użytkowania narożnik się zapadł, a tkanina jak nowa. Oddałam narożnik do tapicera i znów będę miała tkaninę Carabu, lecz w innym kolorze 😉

  6. Użytkuje wypoczynek carabu 5 lat na czele z kotem. Tkanina rewelacyjna. Zaryzykowalam i sciaglam z poduszek obicie i wrzuciłam do pralki. Na delikatne pranie. Lekko odwirowane obicie jeszcze wilgotne ponownie nalozylam na poduszki i na słońce. REWELACJA to mało napisane. Nic się nie stało. Nie skurczylo. Nie zniszczyło. Robiłam tak dwukrotnie. Nie należy carabu pocierać mocno czyszczac go. Zaciera się faktura. Ale gdy pływa w wodzie pięknie się pierze. Jedyny minus to że dużo z tym roboty i pozwolić sobie moga osoby które jak ja mają mebel z którego można zdjąć obicie

  7. Ok, a co jeśli zdazy się mały wypadek z psem i czynnością fizjologiczna , jak wtedy piradzi sobie z pkama i zapachem?

  8. Carabu to najgorszy materiał jaki wymyślono. No ok wiskoza jeszcze gorszy. Zarówno pierwsze jak i drugie bardzo trudne a czasami już nie możliwe do wyczyszczenia.

Comments are closed.