Opis
Krzesło K-31 – dębowa noga z fazą i jednolita tapicerka FibreGuard
Model K-31 w wersji na masywnej, dębowej nodze obrotowej z delikatną fazą to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, wysoką jakość wykonania oraz spójną, stonowaną estetykę. Subtelnie sfazowane krawędzie nóg nadają konstrukcji lekkości wizualnej i podkreślają precyzję stolarskiego detalu, jednocześnie zachowując stabilność i solidność podstawy.
Miękka, kubełkowa forma siedziska zintegrowanego z podłokietnikami zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz ergonomiczne podparcie ciała. Profilowane oparcie sprzyja wygodnej pozycji siedzącej, czyniąc krzesło odpowiednim zarówno do codziennego użytkowania, jak i dłuższych spotkań przy stole.
W prezentowanej konfiguracji całość tapicerki – siedzisko, oparcie oraz zewnętrzna bryła – wykonana jest z jednej tkaniny FibreGuard w kolorze Charcoal Pewter. Tkanina ta wyróżnia się nowoczesnym, głębokim odcieniem oraz podwyższoną odpornością na zabrudzenia i łatwością czyszczenia, co czyni ją doskonałym wyborem do wnętrz prywatnych oraz przestrzeni komercyjnych.
Krzesło osadzone jest na czteroramiennej nodze wykonanej z litego dębu w kolorze naturalnym, wyposażonej w mechanizm obrotowy z funkcją powrotu do pozycji wyjściowej, który zwiększa komfort użytkowania i pomaga zachować estetyczny układ krzeseł przy stole.
Naturalne wybarwienie dębu w połączeniu z jednolitą, elegancką tapicerką tworzy harmonijną całość, dzięki czemu model K-31 doskonale sprawdzi się w nowoczesnych jadalniach, salonach, gabinetach, salach konferencyjnych, a także w restauracjach i przestrzeniach hotelowych.
Prezentowana grafika ma charakter renderu 3D i nie stanowi zdjęcia rzeczywistego produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu oraz strukturze zastosowanych materiałów.
W celu skonfigurowania krzesła według indywidualnych potrzeb zapraszamy do kontaktu.
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość | 55 cm |
| Wysokość całkowita | 85 cm |
| Nogi | Drewniane |
| Materiał |
Krzesło K-31 – dębowa noga z fazą i jednolita tapicerka FibreGuard
Chcesz dostosować meble do swojej wizji? A może potrzebujesz konsultacji? Pozwól nam doradzić Ci osobiście. Skontaktuj się z naszym ekspertem i odkryj rozwiązanie stworzone dla Ciebie.
salontc@wp.pl +48 531 219 209 Napisz do nasZapytaj Doradcę
Odkryj podobne produkty
Krzesło K-31 – dębowa noga z fazą i jednolita tapicerka FibreGuard
Stwórz idealną całość
Ocena 4,8
od
185klientów
-
monika
01/2025

Polecam! Meble wpisane w najnowsze trendy z dużym wyborem różnorodnych tkanin obiciowych. Meble ( narożnik) wykonany na zamówienie pod indywidualne wymiary z dostępnej dużej liczby modułów. Kontakt z obsługą więcej niż bardzo dobry. Przemiła Pani Aurelia swoim zaangażowaniem bardzo ułatwiła zamówienie ( kontakt mailowy, telefoniczny, smsowy i nawet mmsowy). Zakupy( akurat on-line) przebiegły szybko sprawnie i przyjemnie! Jesteśmy zadowoleni!
-
Anna
12/2024

Jesteśmy zachwyceni zarówno wysoką jakością obsługi klienta, jak również standardem wykonania samych produktów. Pomimo iż zakup był realizowany na odległość, Pani Aurelia dołożyła wszelkich starań, aby pomóc nam w podjęciu decyzji. Meble są wysokiej jakości, a firma zdecydowanie solidna i rzetelna. Jakość usług na wysokim poziomie. Polecam!
-
marcin
01/2025

Miejsce gdzie wysoka jakość spotyka się z wiedzą oraz profesjonalną obsługą. Warto było pokonać dystans przeszło 540 km.