Rozkładany stół dębowy do nowoczesnej jadalni domu, tcmeble.pl producent

A19 – Stół Rozkładany na Metalowej Czarnej Nodze | Fornir Dębowy

Nowość
Cena od 3.830 zł
Zapytaj o produkt

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Zapraszamy do odkrycia naszego nowoczesnego stołu, który doskonale łączy w sobie elementy stylu industrialnego i rustykalnego, będące obecnie kwintesencją najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Ten wyjątkowy stół nie tylko wpisuje się w estetykę obu nurtów, ale również harmonijnie komponuje się z wieloma innymi współczesnymi wnętrzami, charakteryzującymi się prostotą i użyciem surowych, naturalnych materiałów.

Jego metalowa noga została starannie zaprojektowana, stanowiąc nie tylko o atutach wizualnych, ale także praktycznych. To doskonały wybór dla tych, którzy poszukują mebli, które nie tylko pięknie prezentują się, ale także są funkcjonalne i trwałe.

Nowoczesny rozkładany stół dostępny jest w różnych wariantach, umożliwiając wybór między blatem rozkładanym a nierozkładalnym. Wszystkie blaty wykonane są z naturalnego drewna dębowego, szczotkowanego i o sękatej strukturze, co nadaje im wyjątkowego charakteru. Ich wymiary wahają się od 140×80 cm do 200/100 cm bez rozkładania, umożliwiając łatwe dostosowanie powierzchni do indywidualnych potrzeb.

Odkryj harmonię między nowoczesnością a tradycją w naszym stylowym stole, który stanie się nie tylko centralnym punktem Twojej przestrzeni, ale także praktycznym elementem codziennego użytku.

.

Elegancka i praktyczna lekka noga metalowa

A19 – Stół Rozkładany na Metalowej Czarnej Nodze | Fornir Dębowy – może występować w wielu wariantach nie tylko pod względem rozmiarów. Jego metalową nogę za dodatkową opłatą oferujemy również w innych wersjach kolorystycznych, po specjalnym wybarwieniu.

Dostępne wielkości:

  • 140/80 cm + 2 wkładki po 40 cm
  • 160/90 cm + 2 wkładki po 40 cm
  • 180/90 cm + 2 wkładki po 40 cm
  • 180/100 cm + 2 wkładki po 40 cm
  • 200/90 cm + 2 wkładki po 40 cm
  • 200/100 cm + 2 wkładki po 40 cm

Dla nogi A19 można wybrać jeden z 3 różnych rodzajów blatów:

1. Blat nr.1 (gruby o wysokości 8 cm, fornirowany, rozkładany)

2. Blat nr. 2 (ścięty ze skrzynią, fornirowany, rozkładany)

3. Blat nr. 3 (nierozkładany z litego drewna dębowego o grubości około 4 cm)

Pozostałe obrazy tego produktu